Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Spolupráce

Měli byste zájem o spolupráci? Neváhejte se na mě obrátit.

Formy spolupráce: propagace Vaších produktů nebo společnosti, formou recenze a testování produktů, umístění reklamy, doporučení.

SPORT A VYBAVENÍ DO PŘÍRODY

 

Tento blog přináší tématické články k tématům outdoorového vzdělávaní a zážitkové pedagogiky. Základem každého vzdělávaní v přírodě je vhodné vybavení. Máte-li společnost, která se zabývá prodejem sportovních a outdoorových produktů, velmi rád Vám na vámi vybrané produkty poskytnu recenzi, napíši profesionální článek, který bude prostřednictvím této stránky sdílen. Možností je také umístění bannerové nebo textové reklamy. 

ANGLICKÉ PUBLIKACE A DIDAKTICKÉ POMŮCKY 

 

Tento blog také přináší články týkající se výuky a učení anglického jazyka. Pokud jste nakladatelství a prodáváte anglické tituly, rád vám na vybrané tituly napíši recenzi, odborný nebo popularizovaný článek či na stránky umístím banner nebo textovou reklamu vaší společnosti. Věnuji se učitelství anglického jazyka, vědecky se zabývám didaktikou cizích jazyků, proto z vaší strany rád uvítám coursebooky a didaktické pomůcky týkající se výuky anglického jazyka. 

Jazyková škola

 

Jste-li jazyková škola a máte zájem o propagaci vaší školy a těchto stránkách? Mohu Vám poskytnou prostor pro recenzi vaší školy, doporučení či prostor pro různé druhy reklamy.

 

Ať už jste společnost prodávající sportovní či outdoorové vybavení, anglické publikace a didaktické pomůcky nebo se věnujete výuce anglického jazyka, nabízím prostor pro recenze, doporučení, hodnocení produktů popřípadě reklamu. 

Kontaktovat mne můžete na tomto odkaze